DOM OGRZEWANIE

Pompy ciepła

Pompy ciepła to ergonomiczne i ekologiczne rozwiązania pozwalające czerpać energię z odnawialnych źródeł energii. W połączeniu z fotowoltaiką i podgrzewaniem podłogowym tworzą symbiozę, która pozwala uzyskać wyśmienite efekty grzewcze. Warto jednak zwrócić uwagę, iż pompy ciepła dzielą się na dwie podstawowe kategorie – gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła.

Rynek pomp ciepła z roku na rok się rozwija wprowadzając nowe możliwości. Nasza firma jest na bieżąco informowana bezpośrednio przez producentów o najnowszych możliwościach oraz osiągach. Nasi pracownicy kończą specjalistyczne kursy. To wszystko pozwala nam zapewnić najwyższej jakości usługi.


GRUNTOWA POMPA CIEPŁA

gruntowe pompy ciepła

Gruntowa pompa ciepła czerpie energię geotermalną albo z odwiertów pionowych albo z odwiertów poziomych. Pompy ciepła typu glikol/woda zapewniają przetwarzanie energii geotermalnej na energię grzewczą w naszym domu. Powietrze cyrkuluję dzięki specjalnemu roztworowi z glikolu propylenowego o niskim stopniu zamarzania.

 


POWIETRZNA POMPA CIEPŁA

powietrzne pompy ciepła

Powietrzna pompa ciepła natomiast czerpie energię bezpośrednio z powietrza atmosferycznego, przetwarzając tą energię na energię grzewczą. Czynnikiem roboczym w pompach typu powietrze/woda jest glikol propylenowy o niskim stopniu przemarzania (w pompach typu monoblok) lub związek R110 A w stanie gazowym (w pompach typu SPLIT).

Kolejną możliwością są pompy ciepła do CWU których zadaniem jest ogrzanie ciepłej wody użytkowej. Ten rodzaj pomp ciepła staje się na naszym rynku coraz bardziej popularny.


Nasza firma oferuję w pełni kompleksowe usługi powiązane z pompami ciepła.

+ Darmową wycenę: skorzystaj z naszego formularz

+ Doradztwo: pomoc w doborze odpowiedniej metody oraz produktów.

+ Montaż: odwierty oraz pompa ciepła

+ Serwis: bieżący serwis pomp ciepła

Zapraszamy do wyceny on-line instalacji pompy ciepła
i na naszą firmową stronę internetową Trigeo.pl – pompy ciepła

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.